Apie

Mitybologija

Labas, aš Lauryna – Mitybologijos įkūrėja. Maistas yra mano aistra – gaminti, ragauti, dalintis maistu, skaityti ir kalbėti apie maistą man patys įdomiausi užsiėmimai. Bet dar labiau nei maisto pasaulio įdomybės, man rūpi mano sveikata ir gera išvaizda.

Todėl pristatau:

Mitybologiją – sveikesnio maisto, gražesnės išvaizdos ir laimingesnio gyvenimo projektą. Tai ne idealaus, ne tobulo kūno, o geresnės SAVO versijos paieškos, sveikesnis požiūris į maistą, netinkamų valgymo įpročių pokyčiai, naujausios sveikos mitybos ir gyvensenos mados, didžiausi mitai maisto srityje, sveikesnių patiekalų receptai ir produktų rekomendacijos. 

Ieškosiu atsakymų į klausimus:

  • Kaip pagerinti savo išvaizdą nealinant kūno absurdiškomis dietomis ir beviltišku kalorijų skaičiavimu?
  • Kaip išmokti atskirti tikrą, natūralų maistą nuo perdirbto šlamšto?
  • Kokiomis sveikesnėmis alternatyvomis pakeisti nesveiko maisto pagundas, o gal to daryti visai nereikia?
  • Ką valgyti skubantiems ar pavargusiems?
  • Kokie aplinkos veiksniai įtakoja prastus maisto pasirinkimus ir kaip jų išvengti?

Kalbėsiu su sveikos gyvensenos, grožio ir skanaus maisto specialistais ir entuziastais, keliausiu po skirtingas pasaulio vietas, maisto kultūras, dalinsiuosi ilgiausiai gyvenančių, geriausiai atrodančių ir laimingiausių žmonių paslaptimis.

Kviečiu kartu eksperimentuoti, ragauti, pamatyti ir sužinoti! Tikiuosi, kad Mitybologija bent šiek tiek prisidės prie apgalvotesnių maisto sprendimų, įkvėps gyventi sveikiau, atrodyti gražiau ir būti laimingesniais.

Naviguoti