Apie

Mitybologija

Labas, aš Lauryna – Mitybologijos įkūrėja. Maistas yra mano aistra – gaminti, ragauti, dalintis maistu, skaityti ir kalbėti apie maistą man patys įdomiausi užsiėmimai. Bet dar labiau nei maisto pasaulio įdomybės, man rūpi kaip maistas veikia mano sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Todėl pristatau:

Mitybologiją – maistingesnių patiekalų, sveiko kūno ir laimingesnio gyvenimo projektą. Tai ne idealaus, ne tobulo kūno, o geresnės SAVO versijos paieškos, sveikesnis požiūris į maistą, netinkamų valgymo įpročių pokyčiai, naujausios sveikos mitybos ir gyvensenos mados, didžiausi mitai maisto srityje, sveikesnių patiekalų receptai ir produktų rekomendacijos. 

Ieškosiu atsakymų į klausimus:

  • Kaip jaustis gerai nealinant kūno absurdiškomis dietomis ir beviltišku kalorijų skaičiavimu?
  • Kokį maistą valgyti, kai parduotuvių lentynos lūžta nuo skaniausių gaminių?
  • Kokiomis sveikesnėmis alternatyvomis pakeisti nesveiko maisto pagundas, o gal to daryti visai nereikia?
  • Ką valgyti skubantiems ar pavargusiems?
  • Kodėl kartais nebesusitvarkome su maistu, kas vyksta mūsų smegenyse?

Kalbėsiu su sveikos gyvensenos, grožio ir skanaus maisto specialistais ir entuziastais, keliausiu po skirtingas pasaulio vietas, maisto kultūras, dalinsiuosi ilgiausiai gyvenančių, geriausiai atrodančių ir laimingiausių žmonių paslaptimis.

Kviečiu kartu eksperimentuoti, ragauti, pamatyti ir sužinoti! Tikiuosi, kad Mitybologija bent šiek tiek prisidės prie apgalvotesnių maisto sprendimų, įkvėps gyventi sveikiau, atrodyti gražiau ir būti laimingesniais.

SaveSave

Naviguoti